Neuron Cube szkolenia grafika 3d logo
 

Co nas wyróżnia...

1. Małe grupy

Pracujemy w małych grupach od 2. do 6. osób lub na zajęciach indywidualnych.

2. Profesjonalny sprzęt i oprogramowanie

Używamy profesjonalnego sprzętu i oprogramowania - tego samego, którego używają największe studia na świecie.

3. Język angielski lub polski

Możliwość prowadzenia zajęć w języku angielskim.

4. Doświadczenie komercyjne

Prowadzący z  ponad 11 - letnim doświadczeniem zawodowym w branży 3D i pięcioletnim doświadczeniem edukacyjnym.

5. Skaner 3D i 12 drukarek 3D

 Używamy profesjonalnych drukarek oraz skanera 3D.

6. Elastyczność

Dostosowujemy nasz harmonogram do Ciebie aby wybrać najbardziej dogodny dzień i godzinę.

7. Chmura internetowa

Uczniowie mają dostęp do prac z dowolnego miejsca na świecie.

light bulb - 3d graphics

Wizja

Naszą misją jest zaszczepienie w młodych ludziach pasji do nowych technologii oraz grafiki i animacji. Nasze szkolenia wychodzą na przeciw rosnącym zapotrzebowaniom rynku na utalentowanych specjalistów. Wiedza, którą przekazujemy kształci młodych ludzi, którzy w przyszłości bez problemu odnajdą się na rynku pracy a dodatkowo pozwoli im robić coś co lubią, coś co przynosi radość i satysfakcję. Czas spędzony przed komputerem nie musi być zmarnowany, wystarczy zainspirować młodych ludzi a wykorzystają swoje komputery do rzeczy twórczych i pożytecznych .

Neuron Cube

Prowadzimy szkolenia dla pasjonatów gier komputerowych, filmów animowanych, efektów specjalnych w 3D, reklam TV.

Jesteśmy nastawieni na rozwój tych z Was, którzy wiążą swoją przyszłość z obszarem 3D.

Poza szkoleniami na eksperckim poziomie dla profesjonalistów jesteśmy otwarci na młode osoby, które dopiero zaczynają stawiać swoje pierwsze kroki w świecie animacji (grupy od 10. roku życia).

Zapraszamy chętnych w różnym wieku, zarówno tych, którzy dopiero zaczynają jak i doświadczonych, którzy chcą rozwijać swoje umiejętności.

Przekazujemy wiedzę bazując na wieloletnim doświadczeniu komercyjnym prowadzących.

Obszerną dawkę teorii testujemy na praktycznych przykładach, pokazując możliwości i różne ścieżki jej zastosowania.

Technologie

W neuron Cube używamy najlepszego na świecie oprogramowania do tworzenia i edycji grafiki 3D.

 Maya, Blender, Z-Brush, 3DS MAX, Substance, Arnold, Adobe CC, CURA

Każdy uczeń dysponuje drukarką 3D na swoim stanowisku pracy. W sumie mamy 12 drukarek 3D

Od września 2019 dysponujemy profesjonalnymi maszynami HP X360 ENVY wyposażonymi w ekrany dotykowe oraz piórka wykrywające 2048 poziomów siły nacisku, co czyni sculpting 3D jeszcze bardziej intuicyjnym i przyjemnym.

Dodatkowo posiadamy stacje graficzne wyposażone w 2  procesory Intel XEON, 48GB RAM, karty graficzne NVIDIA QUADRO oraz monitory 27cali.

Wsparciem są tablety graficzne WACOM INTUOS 3D - dedykowane do pracy z grafiką 3D

Całość wspiera profesjonalny sprzęt fotograficzny CANON plus dodatkowy zestaw dziewięciu obiektywów (od 17 do 1300 mm)​ oraz oświetlenie studyjne i sześcio-metrowy "GREEN-SCREEN"

Prowadzący

Jan Barcicki prowadzący Neuron Cube

 

Jan Barcicki, absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego (kierunek astronomia, specjalizacja heliofizyka). Od 2014 r. wykładowca w szkole animacji Drimagine w Warszawie. 

Od dwunastu lat związany z obszarem grafiki i animacji 3D. Zaczynał swoją karierę na rynku wrocławskim. Odpowiedzialny za tworzenie animacji i koordynowanie zespołu animacyjnego przy projekcie znanego na całym świecie serialu „Garfield Show”. Zaangażowany w tworzenie pełnometrażowych filmów takich jak „Sala Samobójców” czy „Dream to Fly”. Współpracował z firmami tworzącymi gry komputerowe na różne platformy.

Obecnie prowadzi własną firmę zajmującą się grafiką i animacją 3D: WOWSHOT Studio ( wowshot.pl). Był odpowiedzialny za koordynowanie wielu komercyjnych projektów dla takich firm jak Gillette, Oral B, Pantene, Braun, Always. Specjalizuje się w animacji 3D, zarządzaniu projektami oraz zarządzaniu zasobami ludzkimi.

Autor wielu szkoleń dla osób stawiających pierwsze kroki w grafice 3D jak i dla zaawansowanych twórców. Prowadził wielokrotnie szkolenia dla zespołów grafików w Platige Image. Od 2014 roku związany ze szkołą animacji 3D Drimagine. Pasjonat dalekowschodnich sztuk walki oraz astronomii.

Ciekawość wobec ludzi i świata sprawia, że unika rutyny i powtarzalności, a każdy projekt jest dla niego nowym i niepowtarzalnym wyzwaniem. W trakcie szkolenia stawia głównie na praktykę i doskonalenie warsztatu.